Humusas grūdinėms kultūroms HUMIV 100

Sėklos apdirbimas HUMIV 100 humuniniu preparatu: 1 litras  / 1 tona sėklų. Skiedžiama su atitinkamu kiekiu vandens, reikalingu suvilgyti reikiamą kiekį sėklų.

Po apdirbimo HUMIV 100 humuniniu preparatu, sėkloje greičiau įvyksta biocheminiai ir fiziologiniai procesai. Fermentų veikiami cheminiai junginiai (krakmolas, baltymai, riebalai) tampa prieinamoje formoje ir lengvai pasisavinami. Sėklos suvilgymas HUMIV 100 stabdo infekcijų plitimą (ant sėklos nusėda naudingos mikrofloros, kuri apsaugo sėklą ir daigą), tokių kaip helmintosporiozė (Helminthosporium), fuzariozė (Fusarium) ir kitas.

Pirmasis purškimas HUMIV 100 humuniniu preparatu atliekamas krūmijimosi pradžioje.

Pirmojo purškimo norma: 8 litrai HUMIV 100 į 300 l.vandens / 1 hektaras.

Pirmasis purškimas reikalingas dėl geresnio lapų plokštelės formavimosi, intensyvesnės fotosintezės ir stipresnės šaknų sistemos, kuri leis augalui lengviau pergyventi sausuosius periodus.

Antrasis purškimas atliekamas bamblėjimo fazės pradžioje. Galimas apdirbimas kartu su herbicidais.

Antrojo purškimo HUMIV 100 humuniniu preparatu norma: 8 litrai į 300 l. vandens  / 1 hektaras.

Po antrojo purškimo augalai gali lengviau pasisavinti maistingas medžiagas, įtakojančias derlingumui, padidina baltymų ir glitimo kiekį grūduose.

Paskesnieji purškimai gali būti atliekami pastoviomis normomis (5-6 litrai  / 1 hektaras), bet ne dažniau, nei kartą per 14 dienų.

Grūdinės kultūros

  • Kvietys (triticum)
  • Rugys (Secale)
  • Miežis (Hordeum)
  • Kvietrugis (Triticum x Secale)